Bizlogic Professional
 
 
 
 
               Bizlogic Standard

Darbo organizatorius


Darbo organizatorius, leidžia stebėti visus reikalingus atlikti darbus, taip pat keisti užduotis, jas peradresuoti ir t.t. Darbo organizatorius glaudžiai susijęs su klientų valdymu. Kodėl ir kada tai svarbu? Pirmiausiai, tai leidžia planuoti darbus ir optimaliai paskirstyti darbo laiką.

Žiūrėti video

Darbo organizatorius ypač naudingas, jei Jūs turite biurą, kuriame darbuotojai atskirti vieni nuo kitų. Tokiu atveju, norint kažko paprašyti bendradarbio, darbuotojui nereikia vaikščioti iš vienos patalpos į kitą, trukdyti savo ir kolegų darbą. Taip pat, jei Jūs turite daugiau nei vieną filialą – nereikės važinėti iš vieno filialo į kitą. Tokiu būdu ne tik taupote laiką, bet kartu ir išlaidas.

Naudojantis Darbo organizatoriumi:

  • Darbai nebus užmiršti. Tas, kas turi atlikti užduotį, jos nepamirš, nes sistema primins darbuotojams apie neatliktus darbus;
  • Tas, kas atliko užduotį, nepamirš informuoti apie jos atlikimą;
  • Išvengsite įvairių nesusipratimų: susitarėte dėl susitikimo su klientu, tuo pat metų kai esate susitarę su kitu? To neatsitiks naudojantis sistema; Jūsų bendradarbis sako, kad Jūs jo nesate prašęs kažko padaryti? Pasinaudokite užduočių istorija;
  • Galėsite priskirti užduotis kitiems darbuotojams;
  • Vadovybė galės stebėti visų darbuotojų užduočių suvestinę. Tai leidžia lengvai rasti laisvo laiko darbuotojų dienotvarkėje (pvz. suplanuoti susirinkimą visiems patogiu laiku);
  • Prie užduoties galėsite prikabinti failą, kuris galbūt reikalingas norint atlikti užduotį;
  • Užduotis gali būti atmesta. Tuo atveju, jeigu darbuotojas negali jos atlikti, jis, pridėjęs komentarą, informuos užduoties autorių apie užduoties atmetimo priežastis.

Be abejo, galima naudotis ir kitomis darbo organizavimo sistemomis, tačiau tik su iPyramid.bizlogic Darbo organizatoriumi Jūs galėsite matyti ne tik savo, bet ir kolegų, kitų darbuotojų užimtumą, kas leidžia žymiai efektyviau planuoti laiką, formuoti komandinį darbą, skirstyti užduotis bei organizuoti daugelį kitų darbo procesų.


Moduliai


Gamintojas

Verticus, UAB yra interneto technologijų specialistai, kurių darbo sritis yra interneto programinės įrangos kūrimas. Pagrindinės vystomų produktų kategorijos yra verslo valdymo, turinio valdymo sistemos, elektroninės komercijos bei kiti įrankiai, padedantys įmonėms efektyviai veikti internete.

Daugiau apie mus galite sužinoti www.verticus.lt.


Kontaktai

Verticus, UAB
Smolensko g. 6 - 414, Vilnius
Tel.: +370 5 2762176
Faks.: +370 5 2031001
El. paštas: info@verticus.lt
 
Sekite mus
Facebook'e