Bizlogic Professional
 
 
 
 
               Bizlogic Standard

Idėjų svarstymas


Žiūrėti video

Tikriausiai nesulauktų didelių prieštaravimų mintis, jog verslas progresuoja tik naujų idėjų dėka. Bet ar nėra nutikę, kad tikrai vertingą idėją tiesiog pamiršote dėl didelio užimtumo kitais darbais arba dėl to, kad neturėjote kur ją užsirašyti? Ar neteko apgailestauti, kad Jūsų idėją pasisavino Jūsų greitesnis kolega arba idėja tiesiog liko neįgyvendinta dėl sudėtingų kompanijos struktūrų? O gal teko nusivilti, kad Jūsų idėja pastebėta per vėlai, nes konkurentai buvo gerokai greitesni ir ją realizavo pirmieji? 

Įgyvendinkite idėjas greičiau už konkurentus! Nepamirškite jų neturėdami po ranka kur užsirašyti, nepameskite jų kartu su lapeliu, kuriame užrašėte savo idėją, leiskite ją įvertinti savo kolektyvui neatsitraukiant nuo darbų.

Gaukite vertingų pasiūlymų iš bendradarbių, apsvarstykite juos dar iki planuoto susirinkimo. Tuomet idėjas teliks visiem susirinkus patvirtinti. Skamba nerealiai? Bet tai įmanoma naudojantis Idėjų svarstymo moduliu. Įrašykite savo idėją į sistemą. Kiti darbuotojai turės galimybę susipažinti su ja, apgalvoti ir patobulinti arba pakomentuoti, negaišdami autoriaus laiko.

Naudojantis iPyramid.bizlogic Idėjų svarstymo moduliu:
  • visos idėjos bus vienoje duomenų bazėje, lengvai pasiekiamoje bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos;
  • galėsite komentuoti kolegų pasiūlymus ir įvertinti savo idėjos komentarus;
  • galėsite aptarti idėjas dar iki pristatymo per susirinkimą;
  • visada žinosite, kas yra idėjos autorius;
  • įgyvendintas arba atmestas idėjas galėsite saugoti archyve.

Tai reiškia, kad ne tik neprarasite naujų idėjų, bet kartu sutaupysite laiko aptardami, įvertindami, tobulindami jas bei sulauksite apčiuopiamos naudos įgyvendindami vertingas idėjas operatyviai ir kokybiškai.


Moduliai


Gamintojas

Verticus, UAB yra interneto technologijų specialistai, kurių darbo sritis yra interneto programinės įrangos kūrimas. Pagrindinės vystomų produktų kategorijos yra verslo valdymo, turinio valdymo sistemos, elektroninės komercijos bei kiti įrankiai, padedantys įmonėms efektyviai veikti internete.

Daugiau apie mus galite sužinoti www.verticus.lt.


Kontaktai

Verticus, UAB
Smolensko g. 6 - 414, Vilnius
Tel.: +370 5 2762176
Faks.: +370 5 2031001
El. paštas: info@verticus.lt
 
Sekite mus
Facebook'e