Naujos galimybės versle - iPyramid.bizlogic Professional 1.4.0. versija

 
 
 
 
                                          Bizlogic Professional
 
 
 
 
               Bizlogic Standard
Nauda
Galimybės
Demo

Naujos galimybės versle - iPyramid.bizlogic Professional 1.4.0. versija


          Verticus, UAB pristato papildomų galimybių suteikiančią Pyramid.bizlogic Professional versiją 1.4.0., skirtą sistemų atnaujinimui. Šioje versijoje įdiegtas visiškai naujas modulis „Pardavimų projektai“, naudingomis funkcijomis papildyti įprastiniai moduliai.

Elektroninis paštas

 • Atnaujintas laiško teksto rašymo redaktorius - vartotojas turės daugiau galimybių redaguoti klientams ir partneriams siunčiamą tekstą, padaryti jį raiškesnį ir patrauklesnį.
 • Pridėtas laukas – CC (tiksli kopija) - šios funkcijos pagalba siunčiamas laiškas galės iš kart pasiekti kelis adresatus. Tai leis sutaupyti laiko ir palengvins darbą el. paštu.
 • Automatizuota adresų knygutė - įvedant adresatą sistema pagal pirmąsias suvestas raides pasiūlys galutinį gavėjo adresą. Laiškai bus parašomi greičiau, nebereiks gaišti laiko adresato paieškoms.

Klientų modulis

 • Papildoma kliento informacija - nuo šiol vartotojas pats galės kurti papildomus laukus kliento kortelėje. Įmonė galės kaupti išskirtinę informaciją apie kiekvieną konkretų klientą.
 • Įmonės kodo suvedimas - įdiegta galimybė suvesti ilgesnį nei 9-ių simbolių įmonės kodą. Labai aktualu, jie klientas užsienio kompanija, kurios kodas ilgesnis nei Lietuvoje registruotų ūkio subjektų.

Darbo organizatorius

 • Įvykių baigties pažymėjimas - priminime apie įvykį bus galima pažymėti, kad įvykis yra pasibaigęs.
 • Darbotvarkės susiejimas su telefonu - nuo šiol darbotvarkę bus galima matyti ir tvarkyti naudojantis išmaniaisiais telefonais. Sistema siesis ne tik su „Googe maps“, bet ir su „Google calendar“. Patogus įrankis planuotis laiką nebūnant darbo vietoje.
 • Naujas modulis Pardavimų projektai - sukurtas naujas modulis „Pradavimų projektai“, kuris padės pardavimų padalinio darbuotojams planuoti, kontroliuoti, analizuoti pardavimo projektus. Komanda visuomet žinos, kokioje stadijoje yra projektai, koks darbų pasiskirstymas, rezultatai ir t.t.

Sąskaitos – faktūros modulis

 • Valiutos pasirinkimas - vartotojas į sistemą galės suvesti gautus mokėjimus užsienio valiuta. Iki sistemos atnaujinimo, mokėjimus užsienio valiuta vartotojui tekdavo konvertuoti į litus ir tik tada duomenis suvesti į sistemą.
Kiti patobulinimai
 • Eliminuotas kalbos barjeras - atnaujintoje versijoje produktų ir paslaugų pavadinimus ir aprašymus galima išversti į kitas, užsienio klientams suprantamas kalbas.
 • Pirminių duomenų įdiegimas - diegiant naują sistemą kartu įdiegiami pirminiai nustatymai bei duomenys. Vartotojas galės pagal savo poreikius pasirinkti nustatymus. Tai padės greičiau ir racionaliau naudotis sistema.

Bendras sistemos atnaujinimas
 • iPyramid.bizlogic Professional 1.4.0. versijoje įdiegta daug vidinių sistemos patobulinimų ir korekcijų.

2010 08 26  

Gamintojas

Verticus, UAB yra interneto technologijų specialistai, kurių darbo sritis yra interneto programinės įrangos kūrimas. Pagrindinės vystomų produktų kategorijos yra verslo valdymo, turinio valdymo sistemos, elektroninės komercijos bei kiti įrankiai, padedantys įmonėms efektyviai veikti internete.

Daugiau apie mus galite sužinoti www.verticus.lt.


Kontaktai

Verticus, UAB
Smolensko g. 6 - 414, Vilnius
Tel.: +370 5 2762176
Faks.: +370 5 2031001
El. paštas: info@verticus.lt
 
Sekite mus
Facebook'e