Dirbant su verslo valdymo sistema iPyramid.bizlogic įmonės išlaidų mažinimas galimas:

Mažinant įmonės žmogiškųjų resursų kiekį: automatizavus didelę dalį įmonėje vykstančių procesų ir sumažinus atliekamų darbų laiko trukmę, Jums nebereikės samdyti papildomo personalo. Praktika patvirtino, jog įmonėje vykstančių procesų automatizavimas ne tik sutrumpina vykdomų darbų laiką ar užtikrina kokybišką jų atlikimą, bet kartu leidžia nuveikti daugiau su tais pačiais žmogiškaisiais resursais.
 
Mažinant tiesiogines veiklos išlaidas: naudojantis verslo valdymo sistema pokalbius telefonais, keliones geografiniais atstumais galima nesunkiai paversti virtualiu bendravimu aptariant net labai svarbius klausimus.
 
Mažinant investicijas rinkos pažinimui: tinkamai išnaudojant sistemą, ji pateiks atsakymus apie jūsų klientus - kokio dydžio, kokioje srityje dirbančios įmonės yra jums lengviausiai pasiekiami klientai, kurie konkurentai yra pavojingiausi ir kaip su jais kovoti, kokie yra įmonės pardavimų sezoniškumai ir kaip jiems pasiruošti, koks pruduktas ar paslauga teikia didžiausią pelną kompanijai. Paparastai atsakymus į panašius klausimus pateikia daug laiko ir finansinių investicijų reikalaujantys tyrimai. Pilnai išnaudojant verslo valdymo sistemą atsakymus į minėtus klausimus pateiks iPyramid.bizlogic.
Gamintojas

Verticus, UAB yra interneto technologijų specialistai, kurių darbo sritis yra interneto programinės įrangos kūrimas. Pagrindinės vystomų produktų kategorijos yra verslo valdymo, turinio valdymo sistemos, elektroninės komercijos bei kiti įrankiai, padedantys įmonėms efektyviai veikti internete.

Daugiau apie mus galite sužinoti www.verticus.lt.


Kontaktai

Verticus, UAB
Smolensko g. 6 - 414, Vilnius
Tel.: +370 5 2762176
Faks.: +370 5 2031001
El. paštas: info@verticus.lt
 
Sekite mus
Facebook'e