Didinti pardavimus ir pelną dirbant su verslo valdymo sistema iPyramid.bizlogic galima:

Ugdant klientų lojalumą: verslo valdymo sistemoje tinkamai saugoma ir naudojama informacija padės gerai pažinoti klientą, pateikti jo konkrečius poreikius tenkinančius pasiūlymus, sukurti ir išlaikyti ilgalaikius santykius, garantuoti aukštą klientų aptarnavimo kokybę. Tai gerokai palengvina ne tik pirminius pardavimus, bet ir skatina papildomus, pakartotinius jau esamų klientų pirkimus, suteikia saugumą prieš konkurentus.
 
Didinant konkurencingumą rinkoje: verslo valdymo sistema padeda ženkliai sutrumpinti kasdieninių darbų trukmę, optimizuoti darbų paskirstymą ir kontrolę kompanijoje, daugiau laiko skirti bendravimui su klientais ir tikslesniam jų poreikių patenkinimui. Visa tai daro kompaniją patikimesne, greitesne už konkurentus, dirbančius senaisiais metodais, sąlygoja klientų pasitikėjimą ir pasitenkinimą operatyviai bei kokybiškai teikiamomis paslaugomis.
 
Analizuojant kompanijos personalo veiklą: verslo valdymo sistemoje generuojamos veiklos ataskaitos puikiai parodys, kiek klientų aptarnauja konkretus vadybininkas, kiek naujų kontaktų, kiek naujų komercinių pasiūlymų ar sutarčių per tam tikrą laiką sudaryta, kuri rinkos dalis yra lengviausiai pasiekiama ir pan. Tai leis analizuoti pardavimų rezultatus ir planuoti, kaip reikia didinti pardavimus. Pvz., vadovas, matydamas, kad vidutiniškai 10 naujų kontaktų virsta penkiais naujais sandėriais, gali prognozuoti, jog norint pakelti pardavimus dvigubai, reikia kontaktų skaičių taip pat padvigubinti. Tuo tarpu jei pastebimas gausus kiekis naujų kontaktų, naujų komercinių pasiūlymų, bet sandėrių kiekis labai mažas, galima manyti, kad naudinga būtų investuoti į pardavimų vadybininkų kvalifikacijos kėlimą ir pan.
 
Motyvuojant personalą: veiklos ataskaitose gali būti puikiai matomi kiekvieno vadybininko veiklos rezultatai tiek veikimo, tiek finansine išraiška - tai padeda kompanijoje išlaikyti "sveiką" konkurenciją tarp pardavimuose dirbančių vadybininkų ir skatina darbuotojus stengtis dirbti geriau. Be to, jei verslo valdymo sistemoje saugoma ir finansinė informacija, sistemos generuojamos ataskaitos parodys, kiek kiekvienas vadybininkas naudingas kompanijai finansiškai ir padės vadovams priimti teisingesnius vadybininkų skatinimo sprendimus.  
Gamintojas

Verticus, UAB yra interneto technologijų specialistai, kurių darbo sritis yra interneto programinės įrangos kūrimas. Pagrindinės vystomų produktų kategorijos yra verslo valdymo, turinio valdymo sistemos, elektroninės komercijos bei kiti įrankiai, padedantys įmonėms efektyviai veikti internete.

Daugiau apie mus galite sužinoti www.verticus.lt.


Kontaktai

Verticus, UAB
Smolensko g. 6 - 414, Vilnius
Tel.: +370 5 2762176
Faks.: +370 5 2031001
El. paštas: info@verticus.lt
 
Sekite mus
Facebook'e