Bizlogic Professional
 
 
 
 
               Bizlogic Standard

Ryšių su klientais valdymas (CRM)


Žiūrėti video

CRM ( angl. Customer Relationship Management ) yra klientų valdymui skirtas modulis. CRM yra skirtas duomenų apie klientus, konkurentus ir jų elgesio ypatumus rinkimui, saugojimui bei analizei. Šis pagrindinis sistemos modulis leidžia saugoti informaciją apie esamus ir potencialius klientus, jų filialus, kontaktinius asmenis, klientų teikiamas paslaugas ir t.t. Dirbant su kiekvienu klientu, sistemoje registruojami įvykiai, tokie kaip „Skambutis“, „El. Laiškas“, „Susitikimas“.
 
Naudojantis sistema galima: 
  • Sumažinti nuostolius keičiantis įmonės darbuotojams. Darbuotojų kaita neatsilieps santykiuose su klientais. Darbuotojui pakeitus pareigas arba darbą, jo kontaktai ir pradėti darbai nebus užmiršti;  
  • kaupti, sisteminti ir analizuoti informaciją apie esamus ir potencialius klientus;
  • planuoti klientų aptarnavimo veiksmus, kontroliuoti jų vykdymą;
  • visada matyti, kaip bendravote su pasirinktu klientu. Jis bus maloniai nustebintas, kad Jūs visada atsimenate, apie ką esate bendravę anksčiau;
  • vykdyti paieškas per įvykius, klientus, jų kontaktinius asmenis bei kitą informaciją; 
  • Išvengti neaiškumų derinant detales jei su vienu klientu bendrauja keli vadybininkai, visi susitarimai bus fiksuojami CRM sistemoje. 

Įdiegus sistemą, informacija apie klientą Jūsų įmonės darbuotojams neleis pamiršti reikalingų rekvizitų, el. pašto adresų arba kontaktinių asmenų telefonų, nebus užmirštos detalės, dėl kurių buvo sutarta susitikimų metu, bus įvykdyti visi kliento reikalavimai, įgysite galimybę pasiūlyti naujus produktus jau esamiems klientams tiksliai pagal jų poreikius bei nepamiršite VIP klientų gimtadienių, visada laiku galėsite juos pasveikinti ir t.t.  Tad bendrąja prasme galima išskirti sekančius naudojimosi CRM moduliu privalumus:

  • Greitas ir lengvas kaupiamos informacijos pasiekiamumas: šiandieniniame versle laikas yra labai svarbus kriterijus, todėl sistema leidžia vadybininkui kuo greičiau pasiekti informaciją apie savo klientus. Informacija turi būti ne tik lengvai pasiekiama, bet ir aiški. Reikia sugebėti greitai surasti būtent tai, ko reikia. Tam tikslui sistema informaciją apie klientus leidžia sistematizuoti.
  • Informacijos pasiekiamumas iš geografiškai nutolusių taškų: vadybininkas turi, reikalui esant, iš karto pasiekti informaciją iš savo buvimo vietos. iPyramid.bizlogic sistema suteikia galimybę prieiti prie informacijos apie klientus iš ten, kur tik yra interneto ryšys. Vadybininkui tereikia prisijungti prie sistemos. Be to, informaciją atnaujinus iš vieno kompiuterio, kitas vadybininkas, prisijungęs iš kito kompiuterio, iš karto matys visus pakeitimus. Tai komandos darbą daro žymiai efektyvesnį ir našesnį.
  • Neigiamo darbuotojų kaitos poveikio sumažinimas: kadangi visa informacija apie klientus yra sistemingai kaupiama, tokiai klientų duomenų bazei nebeturi įtakos darbuotojų kaita. Seni darbuotojai palieka visą informaciją apie klientus organizacijos duomenų bazėje, o nauji darbuotojai greitai gali susipažinti su esama padėtimi, klientais, greitai surasti klientų kontaktinius duomenis, bendravimo su klientais istoriją.
  • Darbo laiko panaudojimo optimizavimas: įdiegus iPyramid.bizlogic sistemą, vadovai gali stebėti vadybininkų darbą, jų atliekamas užduotis, darbų aktyvumą, rezultatus. Tai veikia ir kaip skatinimas efektyviau dirbti patiems vadybininkams. Sistemoje esantis užduočių kalendorius padeda efektyviau susiplanuoti darbus. Kasdien susiplanuotos ir ekrane aiškiai išdėstytos užduotys parodo, kokius darbus ir kada reikia atlikti. Optimaliai paskirsčius savo darbo laiką, galima daugiau nuveikti, susitikti su didesniu kiekiu klientų, tuo didinant apyvartą. Be to, tai labai naudinga kontroliuojant vadybininkų darbą, organizuojant ir stebint pardavimų procesus.

Moduliai


Gamintojas

Verticus, UAB yra interneto technologijų specialistai, kurių darbo sritis yra interneto programinės įrangos kūrimas. Pagrindinės vystomų produktų kategorijos yra verslo valdymo, turinio valdymo sistemos, elektroninės komercijos bei kiti įrankiai, padedantys įmonėms efektyviai veikti internete.

Daugiau apie mus galite sužinoti www.verticus.lt.


Kontaktai

Verticus, UAB
Smolensko g. 6 - 414, Vilnius
Tel.: +370 5 2762176
Faks.: +370 5 2031001
El. paštas: info@verticus.lt
 
Sekite mus
Facebook'e